تبلیغات
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی - مشکلات اپل در سال 2013
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی
COMPUTER CENTER(ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
Get our toolbar!

زبان های سایت


مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

iphone5tableside91312 610x426 1 مشکلات اپل در سال 2013

 

پیش بینی ها آن گونه که انتظار میرود برای آپل خوب نیست ، از رقابت رو به افزایش و فشار بر زنجیره ی تامین محطولات گرفته تا مشکلات بر سر راه iPad Mini

احتمالا در سال ۲۰۱۳ میزان فروش ای فون و ایپد کاهش یابد. با توجه به تحلیل های Steven Milunovich ، در سه ماه ابتدای سال ۲۰۱۳ ، آپل ۴۱ میلیون دستگاه ای فون ، در سه ماه دوم سال ۳۴ میلیون ، در سه ماه سوم ۳۳ میلیون فروش خواهد کرد. همچنین برای ایپد در سه ماه اول ۲۱٫۷ میلیون دستگاه ، در سه ماه دوم ۲۴٫۵ میلیون و در سه ماه سوم ۲۰٫۷ فروش خواهد کرد.

و آیا این پیش بینی ها بر چه اساسی است ؟

زنجیره ی تامین محصولات نشان میدهد که میزان تولید ای فون در سه ماه ابتدای سال ۲۰۱۳ به ۲۵ میلیون دستگاه کاهش یافته است. ای فون ۵ به تازگی در چین عرضه شده و با توجه به منابع ؛ گفته میشود میزان فروش ای فون ۵ همانند ای فون ۴اس خوب نبوده است.

آن گونه که پیداست میزان فروش iPad Mini کم قیمت از iPad بیشتر خواهد بود.

Milunovich اظهار داشت : 

انتظار داریم بازار موبایل چین در دسامبر امسال فروش ای فون ۵ را آغاز کند که در تابستان سال ۲۰۱۳ اپل بتواند ای فون ۵اس را با TD-SCDMA و شناسایی اثرانگشت رونه مایی کند. اپل شرکتی با سلیقه ای است ، مهم نیست تلوزیون (iTv)، گوشی یا کامپیوتر خانگی بسازد همه ی محصولات این شرکت زیبا هستند.

شرکت آپل قبلا گوی رقابت را نزد خود داشت اما با ورود سری Samsung Galaxy S و اسمارت فون های آندروید دیگر تسلط بر بازار گوشی و تبلت را از دست داد. همچنین بازار فروش iPad بعد از تبلت های آندرویدی کم قیمت با مشکل مواجه شد.

شرکت اپل با عرضه ی همزمان چندین محصول  جدید یعنی ؛ iPhone 5 ، iPad Mini و نسل چهارم iPad موقعیت خود را به خطر انداخت هرچند که فصل خرید امسال کمک زیادی به فروش این محصولات کرد.

منبع
طبقه بندی: TABLET&MOBILE،  CORPORATION&OS، 
TAGS: اپل، APPLE، IPHONE، آیفون، آیفون 5، IPHONE 5، IPAD،
SEND BY MOHAMMAD REZA DIVSALAR
LAST CONTENTS
CONTENTS ARCHIVE
POLL
به نظر شما برند برتر در لپ تاپ کدام است؟

DAILY LINKS
FREE
blogskin