تبلیغات
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی - نقشه گوگل‌،در کمتر از یک روز محبوب‌ترین اپلیکیشن رایگان فروشگاه اپل شد
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی
COMPUTER CENTER(ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
Get our toolbar!

زبان های سایت


نقشه گوگل‌، در کمتر از یک روز به محبوب‌ترین اپلیکیشن رایگان فروشگاه اپل تبدیل شد

بلاخره امروز نقشه گوگل برای iOS منتشر شد و علاقمندان به این اپلیکیشن را قادر ساخت به راحتی آن را از فروشگاه اپل بصورت مجانی دریافت کنند. حالا تنها چند ساعت پس از انتشار گوگل مپز، این اپلیکیشن در صدر محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های رایگان فروشگاه اپل قرار گرفته است.

گوگل‌مپز برای قرار گرفتن در صدر محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های رایگان فروشگاه اپل، نیاز به زمان زیادی نداشت. در حالیکه که گوگل‌مپز، ساعات اولیه امروز به آیتونز بازگشت، در حال حاضر و تنها بعد از چند ساعت در صدر لیست محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های رایگان قرار گرفته است. علاوه بر این تنها در طول همین مدت نزدیک به ۸۰۰۰ کاربر درباره این اپلیکیشن، در آیتونز نظر داده‌ و تقریباً همه آن‌ها به گوگل‌مپز رتبه ۵ ستاره داده‌اند.

گوگل‌مپز، با معرفی iOS6، از سیستم‌عامل موبایل اپل خارج شده بود. اپل در iOS6، اپلیکیشن نقشه خود را جایگزین نقشه گوگل کرد و آن را به عنوان اپلیکیشن مسیریابی پیش‌فرض فعال نمود. اما به دنبال شکایت کاربران از مسیرهای اشتباه، عکس‌های معیوب و موقعیت‌های نادرست در نقشه اپل، مشخص شد که معرفی این اپلیکیشن به این صورت کاری اشتباه بوده است.

به دنبال این اتفاقات اپل مجبور به پذیرش اشتباه خود و عذرخواهی از کاربران شد و به آن‌ها توصیه کرد فعلاً از اپلیکیشن‌های جایگزین استفاده کنند. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، اسکات فورستال، مدیر بخش نرم‌افزارهای iOS نیز به دلیل امضاء نکردن نامه عذرخواهی از این شرکت اخراج شد.
طبقه بندی: CORPORATION&OS،  INTERNET، 
TAGS: google map، google maps، ios، گوگل، نقشه گوگل، اپل، apple،
SEND BY MOHAMMAD REZA DIVSALAR
LAST CONTENTS
CONTENTS ARCHIVE
POLL
به نظر شما برند برتر در لپ تاپ کدام است؟

DAILY LINKS
FREE
blogskin