تبلیغات
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی - گوگل اپلیکیشن Currents را بروز کرد و
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی
COMPUTER CENTER(ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
Get our toolbar!

زبان های سایت


مرتبه
تاریخ : جمعه 24 آذر 1391
  بخش اخبار فوری را به همراه چند قابلیت دیگر را به آن اضافه نمود


Google Currents 2.0
Google Currents 2.0

اگر اهل خبر خواندن و مطالعه باشید و از تلفن هوشمند یا تبلت نیز بدین منظور استفاده می‌کنید، حتما با نرم‌افزارهای برتر در این زمینه مانند Flipboard یا Currents آشنا هستید، این نرم‌افزارها اخبار و مقالات وب سایت‌های مختلف را در قالب شبیه به مجله و به صورت بسیار جالب و دوست داشتنی نمایش می‌دهند. Currents محصول گوگل است که در زمانی که فلیپ‌بورد برای اندروید عرضه نشده بود وارد گود شد تا فضای خالی عدم حضور فلیپ‌بورد که محبوب‌ترین نرم‌افزار در این شاخه‌ است را پر کند. حال نسخه جدید این نرم‌افزار با چند قابلیت جدید و جذاب منتشر شده است.

اولین نسخه Currents حدود یک سال و اندی پیش منتشر شد و حالا نسخه 2 این نرم‌افزار با قابلیت‌های تازه فعلا فقط برای اندروید منتشر شده است. در نسخه 2 کارنتز، یک نوار ویرایش اضافه شده است که از طریق آن به راحتی می‌توان به ژانرهای مختلف دسترسی پیدا کرد و با اسکرول به سمت بالا و پایین بین عناوین مختلف حرکت نمود.

در نسخه جدید کارنتز علاوه بر اضافه شدن نوار ویرایش، امکان برجسته کردن مقالات مورد علاقه کاربر و فیلتر کردن آنها، ذخیره اخبار در یادداشت، مشاهده اخبار فوری که از طریق سرویس Google News تامین می‌شوند و طراحی کاتالوگ شکل اضافه شده است.

اگر از فلیپ‌بورد خسته شده‌اید یا دوست دارید در کنار آن از نرم‌افزار دیگری نیز بهره ببرید، Google Currents را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

لینک دانلود Currents از

1Mobile | Google Playطبقه بندی: SOFTWARE&APPS، 
SEND BY MOHAMMAD REZA DIVSALAR
LAST CONTENTS
CONTENTS ARCHIVE
POLL
به نظر شما برند برتر در لپ تاپ کدام است؟

DAILY LINKS
FREE
blogskin