تبلیغات
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی - انتقال اپلیکیشن بین ابزارهای اندرویدی
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی
COMPUTER CENTER(ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
Get our toolbar!

زبان های سایت


مرتبه
تاریخ : دوشنبه 13 آذر 1391
appsync

این روزها آنقدر گجت‌های خوب با نرم افزارهای متفاوت زیاد شده اند که اکثر گیک‌ها دیگر نمی‌توانند به یک دستگاه اکتفا کنند و معمولا در کیف آن ها می‌توان گجت‌های هیجان انگیزی را پیدا کرد. یکی از مشکلاتی که با خرید دستگاه‌های جدید پیش می‌آید، نصب اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های مورد علاقه است. تصور اینکه هر بار باید فروشگاه اپلیکیشن‌ها را باز کنید و پس از جستجوی بسیار دوباره برنامه‌های خود را دانلود نمایید، بسیار دشوار است. اما ما گیک‌ها به این نتیجه رسیده ایم که تکنولوژی همیشه یک راه میان‌بر برایمان کنار گذاشته است.

اپلیکیشن ‍AppSync به شما اجازه می‌دهد تا اپلیکیشن‌ها را از روی یک دستگاه اندرویدی، به دستگاهی دیگر انتقال دهید. برای این منظور هر دو دستگاه باید به یک شبکه بی‌سیم متصل باشند. اپلیکیشن به صورت خودکار دستگاه ها را شناسایی می‌کند و عملیات جابه‌جایی برنامه‌های انتخاب شده را انجام می‌دهد. توجه داشته باشید که برای استفاده از این اپلیکیشن حتما باید دستگاه شما روت شده باشد. به گفته سازنده، اپلیکیشن AppSync ممکن است توانایی انتقال برخی از برنامه‌ها را نداشته باشد و یا بر روی دستگاه های قدیمی اجرا نشود. شما می توانید این برنامه را به رایگان از گوگل پلی دانلود نمایید.

اما اگر تنها به دنبال جابه‌جایی اطلاعات اپلیکیشن‌ها هستید، برنامه DataSync بهترین گزینه موجود برای شما خواهد بود. این اپلیکیشن به شما این اجازه را می دهد تا اطلاعات برنامه های خود را از طریق شبکه وایرلس و یا دراپ‌باکس، بین دستگاه‌های متعددی به اشتراک گذارید. برای مثال تصور کنید که مراحل بسیاری از انگری بردز را در تبلت خود پشت سر گذاشته اید، و اکنون می‌خواهید ادامه بازی را در گوشی خود دنبال نمایید. به کمک DataSync کلیه اطلاعات مربوط به بازی انگری بردز از تبلت به موبایل شما انتقال خواهند یافت. این برنامه نیز نیاز به روت کردن دستگاه دارد و به رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.
طبقه بندی: ANDROID،  AMOOZESH&TARFAND، 
SEND BY MOHAMMAD REZA DIVSALAR
LAST CONTENTS
CONTENTS ARCHIVE
POLL
به نظر شما برند برتر در لپ تاپ کدام است؟

DAILY LINKS
FREE
blogskin