تبلیغات
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی - سامسونگ محصولات اخیر اپل را به نقض پروانه ساخت انحصاری خود متهم ساخته
پایگاه تخصصی کامپیوتر و تکنولوژی
COMPUTER CENTER(ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)
Get our toolbar!

زبان های سایت


ali1 سامسونگ محصولات اخیر اپل را به نقض پروانه ساخت انحصاری خود متهم ساخته است

یک  قاضی هفته پیش به سامسونگ و اپل اجازه داد که محصولات بیشتری را به لیست پرونده نفض پروانه ساخت انحصاری خود اضافه کنند.

سامسونگ سه محصول اخیر اپل از جمله آیپد مینی را به نقض پروانه انحصاری متهم ساخته است.

پرونده ای توسط این کارخانه کره ای در دادگاه محلی کالیفرنیا وحوزه سن خوزه در تاریخ ۱۵ جون بر علیه چندین محصول کارخانه اپل  تشکیل گردید ودر روز ۱ اکتبر  آیفون ۵  نیز به این لیست اضافه گردید.

در حرکت اخیر سامسونگ و در جهت تکمیل این لیست آیپد مینی و آخرین نسخه های آیپد و آیپاد تاچ نیز ضمیمه گردیده اند.

سامسونگ همچنین از دادگاه طلب وضوح کرده است که آیا این لیست اصلی به درستی  اتهام نقض پروانه اختراع شماره ۷۶۷۲۴۷۰ را توسط سه نسل قبلی آیپاد تاچ بیان میدارد یا خیرو متعاقبا محصولات جدید را به لیست افزوده است.

سامسونگ در این پرونده میگوید که اپل به صورت رسمی نسل اخیر آیپاد تاچ به نام آیپاد تاچ ۵ رادر ۱۲ سپتامبر معرفی کرد ولی این محصول حداقل تا ۹ اکتبر به بازار عرضه نگردیدو نسل چهارم آیپد بنام آیپد ۴ و آیپد مینی نیز در ۲۳ اکتبر معرفی گردیدند.

بنا به اظهارات سامسونگ دلایل ذکر شده در اقامه دعوی مبنی بر نقض پروانه برای این محصولات جدید نیز اساسا شبیه محصولات قبلی میباشدو تاپیری نیز برادعاهای حال حاضر طرفین نخواهد گذاشت.

اقدام سامسونگ حکم هفته پیش دادگاه را که به سامسونگ اجازه داد آیفون ۵ را به لیست اضافه کند در بر داشت. دادگاه  به اپل نیز  اجازه داددر لیست  مورد شکایت خود سیستم عامل جلی بین و محصولات جدیدتر سامسونگ از جمله گالکسی نوت ۱۰٫۱ و نسخه آمریکایی گالکسی اس ۳ را بگنجاند.

قاضی پل گروال در حکم هفته پیش خود احتمال داد که تبلت اخیر اپل نیز در صورت درخواست سامسونگ به لیست اضافه شود.

با توجه به مراحل ابتدایی دادخواهی و ادله حکم دادگاه اذعان داشت که اپل  قبل از ارایه اصلاحات مشابه که بر محصولات جدیدش نظیر آیپد۴ وآیپدمینی تاثیر گذار است تجدیدنظر کند.قاضی گراول بیان کرد که کلیه اصلاحات باید تا قبل از۲۳ نوامبر تسلیم دادگاه شود.

در یک اقامه دعوی دیگر قبل از همین دادگاه قاضی گروال در روز چهارشنبه از شرکت اپل خواست که کپی مربوط به پروانه انحصاری اختراع اخیر خود به همراه قرارداد مصالحه با شرکتhtcرا که سامسونگ با پرونده خویش مرتبط میداند  جهت بررسی و بازبینی وکلای دعاوی به دادگاه تسلیم کند.
طبقه بندی: CORPORATION&OS، 
TAGS: APPLE، SAMSUNG، اپل، سامسونگ، دادگاه،
SEND BY MOHAMMAD REZA DIVSALAR
LAST CONTENTS
CONTENTS ARCHIVE
POLL
به نظر شما برند برتر در لپ تاپ کدام است؟

DAILY LINKS
FREE
blogskin